wyszukiwanie zaawansowane
» Zwroty i reklamacje

Kontakt

Hity sklepowe

Zwroty i reklamacje

ZWROTY I REKLAMACJEPOJĘCIA
:FIRMA - Studio S7 Sp. z o.o.
ADRES: SKLEP STACJONARNY - SQUAS24.PL - Studio S7 - Centrum Feniks - I piętro, ul. Pszenna 112A, 80-297 BaninoZWROTY


Jeśli towar nie był używany i w żaden sposób nie został zniszczony można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać na ADRES SKLEPU STACJONARNEGO - BANINO. Przypominamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie zwrócona klientowi natychmiast po otrzymaniu przesyłki lub wymieniona na inny, wskazany przez klienta towar.
REKLAMACJE


Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go na ADRES SKLEPU STACJONARNEGO - BANINO wraz z opisem przyczyn reklamacji. Przypominamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania prosimy w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.
Reklamacje towarów, w których wady pojawiły się w trakcie użytkowania są rozpatrywane w czasie nie dłuższym niż 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez nasz sklep reklamowanych towarów od Klienta. Informacje dotyczące reklamacji zostaną przekazane Klientowi telefonicznie, mailowo lub w ostateczności drogą pocztową.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu towaru w naszym Sklepie oraz wypełniony formularz reklamacji (dostępny w linku poniżej)
 
Koszt przesyłki zostanie zwrócony klientowi niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Koszt przesyłki jest zwracany do wysokości równowartosci pocztowej przesyłki ekonomicznej. Powyżej tej wartości tej wysyłki koszty ponosi Klient, dzieje się tak np. w przypadku wysyłki towaru kurierem.
W przypadku towarów, do których dołączona jest karta gwarancyjna Kupujący ma prawo skorzystać z gwarancji na zasadach określonych w karcie gwarancyjnej.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl